PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227974}

Kręgi

Rings
6,6 1 620
ocen
6,6 10 1 1620
Kręgi
powrót do forum filmu Kręgi

9/10

ocenił(a) film na 8

wszystkie ringi ktore widzialem a wiec Ring 0,Ringu,Ringu 2,The Ring,Rings oraz The Ring 2 byly r e w e l a c y j n e ! ! ! Podobnie wszystkie klątwy jakie widzialem a bylo ich także wiele bo Ju-on, Ju-on 2, Ju-on Grudge, Ju-on Grudge 2, Grudge, Grudge 2 oraz Grudge 3. Wszystkie filmy, ktore wymienilem powinien zobaczyc kazdy maniak prawdziwych horrorow.Sprobujcie obejrzec Ju-on Grudge w nocy na sluchawkach sami w pokoju oczywiscie ustawcie sobie na maxa dzwiek gwarntuje ze podczas drugiej polowy filmu bedziecie przerazeni do granic mozliwosci zrobcie to i napiszcie potem bede wdzieczny :)

użytkownik usunięty
stefaniak_a

Jeśli zostanę sam w pokoju, w środku nocy, to tak czy siak zesikam się ze strachu i żaden cienki "Grudge" nie jest mi do tego potrzebny. Co to za horror, który trzeba oglądać w nocy?

Dobry horror straszy nawet wtedy, gdy za oknem jest ładna pogoda. Seria "Grudge" jest niemiłosiernie spaprana. Za to "Ring" jest świetny, ale też nie mogę pojąć, jak można się jednocześnie zachwycać "Ringiem" i "Ringiem 2"? Druga część już tylko papuguje i się wygłupia (scena z jeleniami). Ech.

ocenił(a) film na 8

chrzanisz koles chybas sie urwal z choinki napisz to komus a kazdy cie wysmieje wiedz pajacu ze kazdy film najlepiej ogladac po ciemku a horrory w szczegolnosci bo wtedy jest o 50 procent wieksza adrenalina gdyz sa wyostrzone zmysly i ciemnosc pomaga wywolac niepokoj co do ringu to jest b.dobry ale klatwa duzo straszniejsza i to powie prawie kazdy

użytkownik usunięty
stefaniak_a

Jejku, mam już dość takich ludzi jak ty. Napisać coś żartem, a ci za chwilę zwyzywają cię od najgorszych szmat. Ciekaw jestem, czy poza internetem też taki kozak jesteś, czy jednak boisz się, że tam możesz dostać w papę? Nie, nie odpowiadaj. Sam się zastanów i poczuj to, jak małym jesteś człowiekiem.

Sprawa druga - naucz się czytać ze zrozumieniem. Zacytuj mnie, żebyśmy się wszyscy dowiedzieli, w którym miejscu napisałem, że horrorów nie powinno się oglądać nocą czy też że noc nie jest najlepszą porą, żeby oglądać takie filmy. Napisałem tylko, że dobry horror to horror, który straszy widza o każdej porze dnia. Nie trzeba więc oglądać go w nocy, jeśli jednak ktoś chce, może.

Co się tyczy tego, że większość osób powie, że "Klątwa" jest dużo straszniejsza - nie wiem po co takie bzdury wypisujesz. To jest twoje zdanie, zdanie reszty jest takie, że Ring (pierwsza część)jest ponad pół tysiąca miejsc wyżej niż "Klątwa". A zresztą nawet gdyby tak nie było - każdy ma inny gust, a już na pewno każdy na czymś innym się boi. Nie widzę więc powodu, żeby ktokolwiek tu kogokolwiek wyzywał. Ale rozumiem cię - jesteś jedną z miliona niedowartościowanych osób, które tylko tutaj mogą pokazać pazurki, bo poza siecią są prawdziwi ludzie, którzy sobą pomiatać tak łatwo nie dadzą. Bywa. Przerabiałem takich kolesi jak ty już milion razy. Tylko zazwyczaj byli to nastolatkowie, wiek coś koło 14 lat. Jeśli jesteś w tym wieku, jesteś niejako usprawiedliwiony. Jeśli jesteś już pełnoletni - skończ, waść, wstydu oszczędź. Ja czasy piaskownicy i pokazywania sobie języków mam już za sobą.

ocenił(a) film na 8

sluchaj prowokatorze najpierw piszesz glupiego prowokacyjnego posta potem kolejnego ktorym pouczasz mnie wyrazajac niesmak ja dam ci taka odpowiedz po co zaczynasz podskakiwac w pierwszym poscie a potem w drugim piszesz jaki ja to agresywny jestem a to ty pokazales wlasnie w drugim swoim poscie pazurki oraz gowniana wiedze o kinie i o swiecie nara trolu

użytkownik usunięty
stefaniak_a

Ja prowokatorem? Bo napisałem, że "Grudge" jest cienki, a prawdziwe horrory straszą nie tylko w nocy? LOL! To kim w takim razie jesteś ty, skoro nie umiesz napisać do mnie zdania, nie wyzywając mnie??!! Na dodatek nie wiem, w jaki sposób doszedłeś do wniosku, że (cytuję cię) mam "gównianą wiedzę o filmie"? Bo powiedziałem, że "Grudge" jest cienkim filmem? Znaczy co - tyś jedynym decydentem, co w kinie jest dobre, a co złe? Nie powiem, rozbawiłeś mnie. Aha, jeśli już mówimy, że ktoś nie posiada wiedzy o filmie, to nie będę pokazywał palcami, kto tu pisał, że większość ludzie powie, że "Grudge" jest lepszy od "The Ring", kiedy właśnie większość swoimi głosami zadecydowała, że "The Ring" jest jakieś 700 miejsc wyżej od "Klątwy"...

ocenił(a) film na 8

klątwa jest straszniejsza debilu naucz sie czytac ze zrozumieniem

użytkownik usunięty
stefaniak_a

A za co daje się punkty horrorowi? Właśnie za to, że jest straszniejszy. Jeśli więc "Ring" jest wyżej, jest straszniejszy.

Jesteś z Sosnowca?

stefaniak, ja ci juz radziłam, wypij melisę.

użytkownik usunięty
aamidale

Gość jest niby dorosły, a w środku nadal dzieciak.

ocenił(a) film na 8

to źle? a wogule do czego to było?lol.....................................

użytkownik usunięty
stefaniak_a

"w ogóle", panie doskonały i znawco kina.

ocenił(a) film na 8

ty jestes na prawde jebniety Jebniety chlopaka z sosnowca eh z łachudrami sie nie zadaje odchamiej najpierw i skoncz studia sieroto jedna to wtedy mozesz do mnie napisac poki co jestes zerem:)nara:)

użytkownik usunięty
stefaniak_a

Widzę, że do Sosnowca masz blisko. To może powiesz mi prosto w twarz to, co tutaj tak pewnie wypisujesz. Zobaczymy, jaki jesteś mocny.

Na pyskówkę nie przechodzę, bo - jak już mówiłem - wystawianie języków mam już za sobą. A ty dalej dzieciak...

ocenił(a) film na 8

hahaha na koniec dnia mnie rozbawiles hahaha sluchaj chloptasiu po poziomie twoich postow dosyc latwo wyobrazic sobie twoj wyglad i ja to widze mniej wiecej tak wzrost 150-170 szczupla sylwetka brzydka twarz (pewnie nieraz w ta buzke dostales) i w sumie sie nie dziwie ze takie biedne stworzenie leczy kompleksy w sieci a przeciez mozna na wiele innych sposobow to robic ja np Ci proponuje psychoterapie grupowa tam Cie wylecza inni chorzy i pani psycholog ale z Pana pewnie taki chojrak ze pewnie zesral bys sie ze strachu by zdecydowac sie na taki krok a wierz mi to Ci jest potrzebne pozdrawiam i zycze jak najszybszej poprawy i pamietaj niewchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki.

użytkownik usunięty
stefaniak_a

Oj, zaśmierdziało tchórzem. Moja propozycja aktualna, a ty po prostu szukasz wymówki. Ale to jest niezłe - ja proponuję i to niby ja się boję, ha, ha. Więc dawaj, przekonajmy się.

Co się tyczy poziomu postów i chamstwa - policz sobie, ile razy użyłeś wulgaryzmów w tym wątku, a ile razy ja (w zasadzie ja nie używałem ich wcale, bo ja nie potrzebuję zgrywać twardziela w Internecie, to domena dzieci neo, które tylko tutaj czują się mocne). Kto wyzywa, ten leczy kompleksy. ty wyzywasz, ja nie.

stefaniak_a

"odchamiej najpierw i skoncz studia sieroto jedna to wtedy mozesz do mnie napisac"

Powiedział człowiek który nie wie czym są przecinki....

użytkownik usunięty
stefaniak_a

Bla bla bla, "kopiuj wklej" ten sam post pod każdym 'Ringiem' na tym portalu... Zależy ci na komentarzach? Po grzyba się tak powtarzasz -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones