PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 624
oceny
4,7 10 1 26624
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Czy ktoś już widział ten film? Zwiastun jest ciekawy, niestety nie wiadomo czy akcja filmu rozgrywa się przed wydarzeniach jakie miały miejsce w The Ring czy po The Ring 2? Efekty w Rings robią wrażenie w końcu po 15 latach od premiery pierwszej części technika poszła sporo do przodu. Niestety klimat kompletnie odbiega od jedynki i dwójki. Fajnie byłoby gdyby film był kontynuacją bo w dwójce wątek matki Samary nie do końca został rozwiązany.

amithi

podbijam :)

amithi

Bardzo dobry film. Akurat efektów specjalnych prawie nie ma, jest za to genialna historia, która zawiera w sobie elementy psychologii, religii czy kronik policyjnych. Próbują tu w naukowy sposób wyjaśnić fundamentalną kwestię dla każdego człowieka: Czy istnieje dusza i jaka jest jej natura. Przez przykład cykad które odradzają się co 17 lat dostajemy przekaz że dusza to część natury podlegająca jej prawom, a jednym z praw natury jest reinkarnacja.

ROBERT_STO

dzięki za info. Czyli dalej ciągnie się temat zagadki skąd wzięła się Samara :) dla mnie efektem jest ulepszona postać Samary , ulepszona technika wychodzenia z telewizora, w ogóle widać tutaj jakiś postęp techniczny przynajmniej na zwiastunie tak to wyglądało . Chyba czas wybrać się do kina :)

amithi

Właśnie nie. Wychodzenie z telewizora od biedy można by zrobić nawet bez efektów specjalnych bo raz wychodzi z przewróconego telewizora np. Mimo to film maksymalnie dopracowany, piękne zdjęcia, aktorzy młodzi zdolni lub starzy drugoplanowi ale z kultowych filmów. Dla mnie w sumie horrorowa perełka.

amithi

Nie słuchaj go! Ewidentnie wprowadza Cię w błąd. Film był beznadziejny, praktycznie żadnych plusów (poza pośladkami głównej bohaterki). Zachowaj pieniądze na coś ciekawszego.

springerok

A tak się już nastawiłam na coś dobrego i wielka lipa wyszła no to chyba znowu trzeba będzie poczekać na kolejny film o Samarze ale tym razem pod okiem dobrego reżysera pokroju Gore'a Verbinskiego i najlepiej z tymi samymi aktorami :)

ocenił(a) film na 3
amithi

Właśnie wróciłam z seansu i jestem rozczarowana. Na kategorię horroru nie zasługuje

ocenił(a) film na 5
czarnaisobel

Mnie też to ani troche nie przeraziło, powiem więcej, przy niektórych scenach uśmiałem sie srogo, ledwo wytrzymując, żeby ludzie w kinie sie dziwnie nie patrzyli

ocenił(a) film na 6
amithi

Witam.
Wlasnie wrocilem z kina. Niestety ten film niczym cie nie zaskoczy i tez nie wystraszy. Powielany schemat z poprzednich czesci,czyli odkrywanie tajemnicy Samary.Poszedlem tylko dlatego ze mam karte Unlimited :).
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
amithi

Ujawniona zostaje tajemnica, kim byli rodzice Samary i to w sumie jedyna warta uwagi rzecz. Film jest niesamowicie nudny i mało straszny. Ewolucja technologiczna polega na tym, że zamiast kasety mamy plik na komputerze, ale nawet sam film nie uległ zmianie, jak i Samary tutaj nie ma za wiele w tym filmie.

Taka ciekawostka, że scena ze zwiastuna z wypluwaniem włosów pochodzi dosłownie z ostatniej minuty filmu. Nic się przez pierwszą połowę tego obrazu praktycznie nie dzieje.

Roy_v_beck

dzięki czyli odpuszczam kino dla pseudo Samary i poczekam aż będzie dostępny w necie :)

ocenił(a) film na 3
amithi

Film beznadziejny do bólu. Jeżeli ktoś nie oglądał poprxefjucje"Ringów" to historia może urzec.. ALE jeżeli ktoś widział The Ring z 2002 to radzę unikać tego badziewia za wszelką cenę!! Ceńcie ludzie czas.. gdyż jest on bezcenny. Lepiej posiedzieć godzinę na ławce niżeli tracić godzinę gapiąc się w to "coś".

ocenił(a) film na 7
amithi

Mi sie podobał :) moze nie jakieś WOW ..i w ogóle wole klimat japońskich ringów niż tych amerykańskich ale film całkiem ok,ciągle ciekawiło mnie co będzie dalej ..no i fajnie wiedzieć skąd sie wzięla Samara ,kim byli jej rodzice i takie tam :) ciekawa historia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones