Noam Murro

5,6
140 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Noam Murro

Jakimi prawami rządzą się producenci przy wyborze reżyserów? Jakie wtyki trzeba mieć, aby będąc zupełnie nieznaną osobą w świecie filmowym, zająć się reżyserią kontynuacji tak znakomitego filmu jak 300, czy serii Die Hard?

LESZ3u

dokładnie. rozumiem, niektórzy potrzebują szansy, ale jeśli to schrzani to ma zamknięte drzwi.

dz39

On jest już za stary na jakieś szanse. Ma ponad 50 lat. W tym wieku powinien mieć jakieś filmy za sobą, nawet krótkometrażowe lub te średnio udane... a tu nagle nowa morda reżyseruje 300 i die hard... przegęcie. Szanse to niech dają, ale młodym i utalentowanym reżyserom a nie starym prykom którzy nic nie osiągneli.

raiven

az sobie recepte na szczescie obejrze;p

dz39

obejrzalam i nawet niezle. scenariusz w sumie robi ten film wyjatkowym, ale nie jest najgorzej nagrany, moze cos z tego bedzie:)

raiven

Nie zgadzam się z tobą raiven. Wiek nie liczy się aż tak bardzo. Nie można zapomnieć o zaangażowaniu, chęciach, pomyśle, ewentualnym niespełnionym talencie, zainteresowaniach itp. Dajmy człowiekowi szanse, a dopiero potem oceniajmy jak się z tego wywiązał. Zresztą to, że FILMWEB właściwie nic nie wie o jego wcześniejszej "pracy filmowej" to nie znaczy, iż nie ma żadnego doświadczenia w tej dziedzinie.

LESZ3u

Trzeba być żydem.

Yusuke_Tamagochi

Chciałem to samo napisać :) Pozdro

Yusuke_Tamagochi

Toż to przecież jawna dyskryminacja normalnych ludzi. Dokąd ten świat zmierza?

ghost_cinema

miejsce urodzenia: Jerozolima, Izrael

ej no co wy jakim zydem poprostu urodzil sie w sasiedztwie bliskim Holywood

LESZ3u

rzeczywiście, coś tu śmierdzi przekrętem.

LESZ3u

Dokładnie, i jak w tej sytuacji nie mieć czarnej wizji kontynuacji 300 ?...
Dlaczego Snyder stanął tylko za produkcją ? Być może chciał się skupić tylko i wyłącznie na Man of Steel i Illustrated Man. Szkoda.
W sumie nie przekreślajmy na starcie, ocenimy po premierze. Do Artemizjonu jeszcze niby coś ma stworzyć, może akurat czymś nam zaskoczy.

brk91

A Ilustrated Man w ogóle powstanie? Bo strasznie cicho o tym projekcie...

marma16

Fakt ostatnio coś ucichło, ale nie sądzę by Snyder zaprzepaścił taki projekt.

LESZ3u

Trzeba wiedzieć gdzie ciągnąć i za co to wtedy dostaje się taką "szansę" ... jak to zrąbie to makabra!!

LESZ3u

wypychają na siłę żydostwo tego świata na salony!

Lord_Mat

Nie wiem czy żydostwo,ale jego "Smart people" to syf.

LESZ3u

Nie wiem jak ale udało musie bo 300 2 jest nawet lepsze od jedynki :p

Kubosorek120

nic mu się nie udało 300 to film CGI więc nawet nie ma co reżyserować

LESZ3u

tam gdzie trzeba musisz być obrzezany w innych kręgach musisz mieć talent

markin

A czasem po prostu wiesz, że jesteś w Cebulandii.

Alkhilion

tak i czosnkiem gęba paruje

LESZ3u

Nie ukrywam, że dla mnie akurat to spore pocieszenie. Być może mam jeszcze szanse na podjęcie kariery reżyserskiej, mimo, że nie poszedłem na filmówkę jako 18 letni szczaw za pieniążki nadzianych rodziców.

LESZ3u

musisz być nożykiem chrzczony i nie musisz mieć niczego wypromują cię jak Einsteina do geniusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones