Simon BakerI

Simon Baker-Denny

8,1
7 326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Baker

jakie byście proponowali filmy z nim które są warte obejrzenia? oglądałam juz "Diabeł ubiera sie u prady" no i oczywiscie "Szkołe złamanych serc".
Z góry dzieki i pozdrawiam!

ps. on jest BOSKI xD

martuska358

Proponuję "Coś nowego"
http://www.filmweb.pl/f265416/Co%C5%9B+nowego,(2006)

martuska358

Ja proponuje 'Czerwona planete" dobry film.Polecam :)

martuska358

Ja oglądałam "aferę naszyjnikową" fajnie wypadł ;l)

elina81

Wiedziałam, że skądś go znam!!! Oprócz "Diabeł..." widziałam go w "ziemi żywych trupów". Spoko filmik.

martuska358

ja proponuje "sex lista 101" bardzo oryginalny i ciekawy pomysl na film....

dontpanic

Ja polecam co prawda serial ale moim zdaniem naprawde świetny "Mentalist" :)

187

Najlepszy film w jakim występował to Tajemnice Los Angeles, nie było go tam dużo i nie o niego mi chodzi, ale film genialny, jeden z najlepszych filmów na świecie!!!

Lynn

O tak!! Zgadzam się z tobą w 100%.





pakocudowna

W Tajemnice LA zagral zaledwie mala rolke o ile dobrze pamietam, ja najbardziej go pamietam z Cos nowego swietny film. Z seriali to Obronca i Mentalista, polecam oba, mi osobiscie bardziej podoba sie w Mentaliscie niz w Obroncy, ale oba sa warte obejrzenia :D

użytkownik usunięty
katia2424

tak, "Mentalista" jest naprawdę super! ale też zagrać małą rólkę w filmie obsadzonym przez tyle gwiazd(Tajemnice LA) tak, żeby przykuć uwagę i na dłużej zostać w pamięci, kiedy na ogół takie epizody "przelatują" przez film, to naprawdę świadczy o jego talencie i możliwościach!

katia2424

the guardian - ale tylko po angielsku bo nie ma napisów, świetny aktor ale myślę że za bardzo nie musi grać - udawać bo te wszystkie jego 'zachowania" są tak jakby naturalne że szok no i oczywiście the mentalist

użytkownik usunięty
martuska358

Nieźle wypadł w "The Ring 2".

martuska358

'Lokator' bardzo dobry.

użytkownik usunięty
martuska358

w serialu Smith gra bardzo dobrze rolę " złego chłopca"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones