PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 169
ocen
6,3 10 1 55169
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

5/10

ocenił(a) film na 5

Momentami straszny ale nie dorównuje jedynce troszke sie zawiodłem ale zazwyczaj jest tak że drugie części są słabsze

ocenił(a) film na 7
Mikel82

A mnie obie części nie zachwyciły ale ta część jest troszkę lepsza od jedynki (moje zdanie) i daje jej 7/10.

ocenił(a) film na 5
orzechuuuu

Ja pierwsza częścią bylem zachwycony. Oglądałem w nocy na słuchawkach i jeszcze po seansie długu nie moglem zasnąć. Dwójka po prostu juz mnie niczym nie zaskoczyła ani nie przestraszyła.

Mikel82

Zgadzam się pierwsza część była najlepsza. Dwójka już tak nie straszy.

Mikel82

Jedynki nie oglądałem, ale dwójkę owszem.

Dla mnie film przypominał komedię, szczególnie moment jak Samara "wybiegała" ze studni jak paralita ;) xDD

Zasłużone 3/10

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
kamileek12

ja wolę jedynkę, tu nie było nic strasznego

użytkownik usunięty

jedynka - boska, dwójka - tragiczna. wynudziłam się jak mops. typowy przykład jak ktoś chce zrobić kasę na kontynuacjach.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się, jedynka była świetna, ale dwójka to raczej komedia i to na dodatek strasznie nuuuuudna i głupia. Najlepsza była scena ataku jeleni na samochód, żenada po prostu:( A siadając do tego filmu miałam spore nadzieje, zawiodłam się całkowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones