PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 169
ocen
6,3 10 1 55169
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

Mam pytanie, jak się skończył ten film? ja dotarłam do momentu, kiedy Rachel wróciła do domu i zdziwiona zobaczyła tam swojego syna, który powinien być w szpitalu, co było dalej? z góry dzięki za odpowiedź ;) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
krowa_niebianska

Synuś wyszedł ze szpitala i pojechał do domciu, jakiś czas później przyjechał David ( z redakcji Rachel ) i zaczął z nim rozmawiać, Aiden mówił m.in że nikt nie będzie dzielił z nimi życia itd bo on kocha tylko swoją mamę itd, po czym David poprosił o możliwość zrobienia paru zdjęć, na co Aiden się nie zgodził - odłożył aparat ale zostawił go włączonym na nagrywanie i zamierzał porozmawiać o tajemniczej dziewczynie ze zdjęć - skończył marnie :D Ogólnie Samara cały czas dążyła do wejścia w ciało Aidena, jednej nocy Rachel się przebudziła, obok leżał syn który powiedział że jedynie jeśli go zabije, uwolni świat od Samary - ostatecznie jednej nocy uśpiła Aidena i zaniosła do wannny gdzie go topiła - tym samym "przeniosła" się do pamiętnej studni, jednak zdążyła z niej ucieć i zasunąć kamień zeby Samara też nie uciekła - następnie odratowała syna :) Taki mega duży skrót ;) Pozdrawiam serdecznie :)

agyness_2

dzięki wielkie za odpowiedź;) pozdrawiam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones