PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 169
ocen
6,3 10 1 55169
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

Ktora czesc sie Wam bardziej podobala??? ktora bardziej rzestraszyla?? (chociaz w zasadzie nie bylo sie czego bac) moim zdanie o wiele lepsza jest DWOJKA:)

sweetblondi_04Ruda

Mi bardziej podobała się jedynka, dwójka tez miała swoje plusy, ale jednak pierwsza część lepsza.
Rzecz gustu

Honou

Obie mi się podobały, z tym że jedynka bardziej ;)

fenek91

jedynka ;)

ocenił(a) film na 6
sweetblondi_04Ruda

Dwójka...w pewnym momencie (jak wchodziła do tej piwnicy) dreszczyk emocji mnie przeszedł...

The_Slayer

Nie odpowiem na to pytanie,poniewaz ogladalam tylko dwojke,i to z dwa czy trzy lata temu:) nie moge powiedziec,zebym sie wtedy bala. Moge powiedziec,ze odczuwalam strach tylko wtedy,gdy pojechalam gdzies w odwiedziny a w ogrodku byla studnia ;P zamierzam obejrzec pierwsza czesc i zywie nadzieje,ze sie wystrasze,poniewaz juz dawno nie ogladalam takiego naprawde strasznego horroru.

GrLouie_

co prawda 2 nie obejrzałam do końca, ale na podstawie tego co zobaczyłam, 1 jest o wiele, wiele lepsza. Jeżeli 2 cześć jest taka jak połowa filmu, którą zobaczyłam, to kontunuacja jest niestety poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 9
x_y_z

Mi zdecydowanie bardziej podobała się 2 część, ale wiadomo że to rzecz gustu, akcje w wannie czy też Samara wspinająca się po studni albo Rachel w piwnicy podziałały na mnie :)

sweetblondi_04Ruda

(chociaz w zasadzie nie bylo sie czego bac)
???
okej...

mabia_2

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????
cos nie tak???

ocenił(a) film na 3
sweetblondi_04Ruda

"dwojka" to pomyłka...

sweetblondi_04Ruda

jedynka. chociaż dwójka też ma kilka dobrych momentów jak np. wspomniana już scena kiedy samara wspina się po studni;)

madame_suspect

Zdecydowanie jedynka. Z tej prostej przyczyny, że pomijając wszelkie inne wątki, zakończenie ma lepsze. Pozostawia ciekawsze wrażenie. Horror to horror, ma straszyć, a po obejrzeniu dwójki położyam się do łóżka najzupełniej spokojnie, czego nie można powiedzieć o jednyce. Horror i happy end to raczej nienajlepsze połączenie, przynajmniej nie zawsze, a "the ring" jest takim rodzajem filmu, który wręcz prosi się o nie do końca jasne zakończenie wywołujące niepokój, a nie poczucie bezpieczeństwa na zasadzie: "Uff, Rachel ją załatwiła na amen. To już koniec... Całe szczście!"

ocenił(a) film na 5
sweetblondi_04Ruda

Osobiście bardziej podobała mi się jedynka... rozwiązywanie tej zagadki trzymało w napięciu... ^^

ocenił(a) film na 10
sweetblondi_04Ruda

Obie są fajne ale lepsza jest pierwsza część

ocenił(a) film na 9
sweetblondi_04Ruda

Dla mnie obie były świetne jedynka była moim pierwszym filmem tego typu a dwójka jest zupełnie innym filmem ma niewiele wspólnego pod względem fabuły i to mnie pozytywnie zaskoczyło myślałem że to będzie kolejna część tego samego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones