PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 169
ocen
6,3 10 1 55169
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

Ani razu się nie bałem i wogóle troche się ponudziłem. A aktorzy to już wogóle dali plame. Słaby film i wogóle nie straszny.3/10

limper

Ale koleś sobie pomyślał :) Matka jeździ jak piratka miała wypadek nie zgłosiła tego, syna ciężko chorego zamiast do szpitala do domu mu zwiozła i gdy mały ostro mu łazienkę zalał podtapiała go za karę. Na koniec bezczelnie udaje, że kocha syna gdy ten to zobaczył XD I jeszcze te głupie niejasne tłumaczenie duchem dziewczynki. :)

ocenił(a) film na 5
zanetastepka

Żałosny film. Szkoda czasu. To jest przykład tego jak można zepsuć całkiem przyzwoitą historię. Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale dwójka to kompletna żenada. Za dużo komputerowych efektów specjalnych - najbardziej głupia scena w filmie to ta z jeleniami, co trzeba jarać, żeby taką głupotę wymyślić. Nie za bardzo widzę tu związek z czymkolwiek, bo przecież w pierwszej części zwierzętami przewodnimi były konie, a jelenie to nie wiem do czego tu pasują. No niby potem znalazła poroża w domu przybranych rodziców Samary, ale one niczemu nie służyły. Gdyby w scenie na drodze wykorzystali konie byłoby to jeszcze bardziej dziwaczne (no bo co dziwnego jest w jeleniach wychodzących na szosę biegnącą przez las) i stworzyłoby to jakiś klimat - widz mógłby powiązać pewne fakty. I oczywiście wtedy można by było wykorzystać prawdziwe konie, a nie jakieś komputerowe podróby. No ale to tylko moje zdanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones