PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 169
ocen
6,3 10 1 55169
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

tak sie zastanawiam jaki jest według was najstraszniejszy i najbardziej warty obejrzenia horror? tak mi sie wydaje ze zaden mnie az tak bardzo nie przerazil:) co proponujecie??

Anita_5

Dla mnie najstrrraszniejszym chorrorem jest "The slenderman 2" i "piła 5"

Anita_5

kurde to nie jest do osoby ktora stworzyla to tylko dowszystkich ktorzy wymieniaja lsnienie itp , przeciez to jest pytanie o najstraszniejszy horror a lsnienie to jakas totalna porazka pily wszystkie krwawe tylko, albo wzgorza maja oczy , nuuda. ani razu nie zauwazylam tutaj najbardziej strasznego horroru jakim jest "Martyrs" ,
A tak osobiscie moimi ulubionymi są motel 2 , teksanska masakra piłą mechaniczną i kruk 3 , ale to tez słabiutkie są :)

Anita_5

Obecność

ocenił(a) film na 4
Anita_5

"Silent Hill", ale tylko część pierwsza. Jest moim ulubionym przede wszystkim za klimat, a i historia w nim opowiedziana jest moim zdaniem bardzo ciekawa. Uwielbiam scenerię zamglonego, opuszczonego miasteczka. Były rzeczy, które mnie bardzo przeraziły w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
Anita_5

obecność na pewno straszny i dający do myślenia:) po obejrzeniu na pewno bedziesz bać sie ciemnośći:)

Anita_5

POLECAM CONJURING - ma w sobie cos

ocenił(a) film na 7
Anita_5

Obecność.

Anita_5

Nie ma strasznych horrorów, są co najwyżej klimatyczne. Mogą być co najwyżej straszne postaci albo momenty. W moim przypadku są to klauny. I dzieci. Ostatni raz horroru wystraszyłam się za gówniaka, to jest jakieś 20 lat temu. Obecnie ciągle szukam czegoś strasznego, ale niestety, przemieliłam już tyle i ciągle nic.

Anita_5

Ale obejrzyj sobie As Above As Below, Entity, Blair Witch Project, The Tunnel, Grave Encounters (jedynkę, dwójka to jakaś farsa), Session 9, Silent Hill (jedynkę), The Grudge (też jedynkę, w dodatku japońska jest naprawdę klimatyczna), REC (jedynka), Tragedia na Przełęczy Diatłowa, The Abandoned. Jak już pisałam wyżej, horrory mnie nie straszą, ale te akurat mają klimat, nie są przekombinowane, nie fruwają w nich flaki i nie przelewają się litry sztucznej krwi. Na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones